Gereedheidscheck · Categorie Versnellen · gewicht 6
Statische bestanden minstens 30 dagen gecachet
De eerste stylesheet of het eerste script van dezelfde site op de homepage wordt geleverd met een max-age van minstens 30 dagen of met de immutable-richtlijn.
- Waargenomen op
- 50%
- Top 1K-sites
- 51%
- Top 1M-groep
- 50%
- Niet gemeten
- 61,130
van 124,926 gemeten sites
187 gemeten
68,962 gemeten
geblokkeerd, onderworpen aan een verificatievraag of niet van toepassing
Waarom dit belangrijk is
Bij terugkerende bezoekers en latere paginaweergaven worden gecachete bestanden hergebruikt in plaats van opnieuw gedownload.
Hoe u dit oplost
Geef CSS, JavaScript, lettertypen en afbeeldingen met versieaanduiding (fingerprint) Cache-Control: public, max-age=31536000, immutable mee en wijzig de bestandsnaam telkens wanneer de inhoud verandert.
Hoe we controleren
De eerste stylesheet of het eerste script van dezelfde site op de homepage wordt geleverd met een max-age van minstens 30 dagen of met de immutable-richtlijn.
Waargenomen: Langdurige caching van statische bestanden.
Niet waargenomen: Statische bestanden worden kort of helemaal niet gecachet.
Beperking: Alleen uit de response van de homepage gelezen; andere pagina’s of regio’s kunnen andere headers versturen.
Stappen per stack
- Cloudflare: Gebruik cacheregels om edge- en browser-TTL's in te stellen voor paden naar statische bestanden.
- WordPress: Cachingplugins of uw hostingprovider kunnen lange browsercachetermijnen instellen voor thema- en pluginbestanden.
Per populariteitsklasse
| Chrome UX Report-band | Waargenomen | Gemeten |
|---|---|---|
| Top 1K | 51% | 187 |
| Top 5K | 52% | 1,033 |
| Top 10K | 51% | 1,367 |
| Top 50K | 50% | 10,829 |
| Top 100K | 50% | 10,370 |
| Top 500K | 50% | 32,178 |
| Top 1M | 50% | 68,962 |
Categorieën waarin dit het vaakst voorkomt
Categorieën waarin dit het minst vaak voorkomt
Per stack
- Next.js on Vercel98%
- WordPress on Vercel94%
- WordPress on Fastly93%
- Drupal on Fastly90%
- Magento / Adobe Commerce on Cloudflare89%
- Next.js on Netlify89%
- Next.js on Fastly87%
- Next.js on Cloudflare86%
- Next.js84%
- Next.js on Google edge82%
- Magento / Adobe Commerce81%
- Next.js on Azure Front Door/CDN79%
- Next.js on Amazon CloudFront79%
- Nuxt on Google edge76%
- HubSpot CMS72%
- Shopify69%
- Bitrix69%
- Nuxt on Cloudflare69%
- Nuxt69%
- Angular on Cloudflare67%
- WordPress on Cloudflare67%
- Astro on Cloudflare65%
- Angular on Amazon CloudFront64%
- Sitecore on Cloudflare62%
- Angular62%
- Astro on Amazon CloudFront62%
- Nuxt on Amazon CloudFront62%
- Astro59%
- Drupal on Cloudflare58%
- WordPress55%
- WordPress on Amazon CloudFront54%
- Adobe Experience Manager53%
- WordPress on Google edge53%
- Drupal52%
- Gatsby51%
- Drupal on Amazon CloudFront51%
- Adobe Experience Manager on Amazon CloudFront51%
- Sitecore51%
- Adobe Experience Manager on Cloudflare48%
- Gatsby on Amazon CloudFront46%
- GoDaddy Website Builder45%
- Blogger45%
- Sitecore on Azure Front Door/CDN44%
- PrestaShop on Cloudflare42%
- Next.js on Akamai36%
- Adobe Experience Manager on Akamai36%
- WordPress on Imperva34%
- PrestaShop31%
- Tilda27%
- Drupal on Akamai26%
- Webflow25%
- Joomla22%
- BigCommerce9.9%
- WordPress on Sucuri<1%
Per provider
- Vercel91%
- Fastly70%
- Bunny CDN66%
- Netlify61%
- Cloudflare58%
- Amazon CloudFront52%
- Google edge50%
- Azure Front Door/CDN45%
- Akamai36%
- Alibaba Cloud CDN32%
- Imperva25%
- Sucuri1.3%
Populaire sites waarop we dit hebben waargenomen
Bronnen en handleidingen
Handleiding: Praktische gids voor browsercaching voor website-eigenarenControleer uw eigen site