Gereedheidscheck · Categorie Versnellen · gewicht 8
HTML gecomprimeerd
Een homepage groter dan 1 KB wordt geleverd met Brotli-, gzip-, zstd- of deflate-codering.
- Waargenomen op
- 93%
- Top 1K-sites
- 96%
- Top 1M-groep
- 94%
- Niet gemeten
- 44,199
van 141,857 gemeten sites
281 gemeten
77,781 gemeten
geblokkeerd, onderworpen aan een verificatievraag of niet van toepassing
Waarom dit belangrijk is
Compressie maakt HTML doorgaans meerdere keren kleiner, waardoor de eerste bytes van de pagina op trage verbindingen eerder aankomen.
Hoe u dit oplost
Schakel Brotli of gzip in voor tekstresponsen (HTML, CSS, JavaScript, JSON, SVG) op het CDN of de oorspronkelijke server.
Hoe we controleren
Een homepage groter dan 1 KB wordt geleverd met Brotli-, gzip-, zstd- of deflate-codering.
Waargenomen: HTML wordt gecomprimeerd geleverd.
Niet waargenomen: HTML wordt ongecomprimeerd geleverd.
Beperking: Alleen uit de response van de homepage gelezen; andere pagina’s of regio’s kunnen andere headers versturen.
Stappen per stack
- Cloudflare: Cloudflare comprimeert responsen die daarvoor in aanmerking komen; controleer de compressieregels als HTML ongecomprimeerd aankomt.
- Amazon CloudFront: Schakel ‘Objecten automatisch comprimeren’ in bij het cachegedrag.
- Fastly: Schakel compressie in voor tekstuele inhoudstypen.
Per populariteitsklasse
| Chrome UX Report-band | Waargenomen | Gemeten |
|---|---|---|
| Top 1K | 96% | 281 |
| Top 5K | 95% | 1,291 |
| Top 10K | 93% | 1,627 |
| Top 50K | 92% | 12,453 |
| Top 100K | 92% | 11,781 |
| Top 500K | 93% | 36,643 |
| Top 1M | 94% | 77,781 |
Categorieën waarin dit het vaakst voorkomt
Categorieën waarin dit het minst vaak voorkomt
Per stack
- Adobe Experience Manager on Akamai100%
- Angular on Cloudflare100%
- Drupal on Cloudflare100%
- Magento / Adobe Commerce on Cloudflare100%
- Next.js on Netlify100%
- Squarespace100%
- WordPress on Sucuri100%
- WordPress on Vercel100%
- Next.js on Vercel>99%
- WordPress on Cloudflare>99%
- Next.js on Cloudflare>99%
- Shopify>99%
- PrestaShop on Cloudflare>99%
- Nuxt on Cloudflare>99%
- Wix>99%
- BigCommerce>99%
- Next.js on Akamai>99%
- Adobe Experience Manager on Cloudflare>99%
- GoDaddy Website Builder>99%
- Sitecore on Cloudflare>99%
- WordPress on Imperva>99%
- Drupal on Akamai>99%
- Next.js on Fastly99%
- Next.js99%
- Next.js on Amazon CloudFront99%
- Astro on Cloudflare99%
- PrestaShop98%
- Next.js on Google edge98%
- Magento / Adobe Commerce98%
- Tilda98%
- HubSpot CMS98%
- Blogger98%
- Bitrix97%
- WordPress on Fastly97%
- Webflow97%
- Adobe Experience Manager96%
- WordPress96%
- Drupal on Fastly96%
- Gatsby95%
- Angular95%
- Gatsby on Amazon CloudFront95%
- WordPress on Google edge95%
- Adobe Experience Manager on Amazon CloudFront94%
- Nuxt on Amazon CloudFront94%
- Angular on Amazon CloudFront94%
- Nuxt94%
- Astro92%
- Sitecore on Azure Front Door/CDN92%
- Joomla90%
- Sitecore89%
- Drupal89%
- Nuxt on Google edge88%
- WordPress on Amazon CloudFront86%
- Drupal on Amazon CloudFront85%
- Astro on Amazon CloudFront80%
- Next.js on Azure Front Door/CDN78%
Per provider
- Bunny CDN100%
- Netlify100%
- Vercel>99%
- Cloudflare>99%
- Sucuri>99%
- Akamai99%
- Alibaba Cloud CDN94%
- Imperva94%
- Fastly93%
- Google edge92%
- Amazon CloudFront89%
- Azure Front Door/CDN82%
Populaire sites waarop we dit hebben waargenomen
Bronnen en handleidingen
- MDN: compressie in HTTP
- Cloudflare: inhoudscompressie
- Amazon CloudFront: gecomprimeerde bestanden
- Fastly: compressie
Handleiding: Een website-prestatiebudget instellen dat teams kunnen nalevenControleer uw eigen site