Gereedheidscontrole · onderdeel Versterken · gewicht 4
security.txt gepubliceerd
/.well-known/security.txt retourneert een bestand met platte tekst en een Contact-veld.
- Waargenomen op
- 5.5%
- Top 1K-sites
- 21%
- Top 1M-groep
- 4.6%
- Niet gemeten
- 31,310
van 154,746 gemeten sites
414 gemeten
83,475 gemeten
geblokkeerd, onderworpen aan een verificatievraag of niet van toepassing
Waarom dit belangrijk is
Beveiligingsonderzoekers zoeken naar dit bestand om problemen vertrouwelijk te melden. Zonder dit bestand kunnen meldingen in een algemene inbox terechtkomen of nooit aankomen.
Hoe u dit oplost
Publiceer /.well-known/security.txt met ten minste de velden Contact en Expires, zoals RFC 9116 vereist, en controleer het voordat het verloopt.
Hoe we controleren
/.well-known/security.txt retourneert een bestand met platte tekst en een Contact-veld.
Waargenomen: security.txt met een contact gevonden.
Niet waargenomen: Geen geldige security.txt gevonden.
Beperking: Alleen de standaardlocatie is opgevraagd, eenmalig, op het moment van de controle.
Stappen per stack
- Cloudflare: Cloudflare Security Center kan een security.txt-bestand voor de zone aanbieden.
Per populariteitsklasse
| Chrome UX Report-band | Waargenomen | Gemeten |
|---|---|---|
| Top 1K | 21% | 414 |
| Top 5K | 13% | 1,613 |
| Top 10K | 10% | 1,953 |
| Top 50K | 7.1% | 14,610 |
| Top 100K | 6% | 13,080 |
| Top 500K | 5.7% | 39,601 |
| Top 1M | 4.6% | 83,475 |
Categorieën waarin dit het vaakst voorkomt
Categorieën waarin dit het minst vaak voorkomt
Per stack
- Sitecore on Cloudflare34%
- Sitecore22%
- Next.js on Azure Front Door/CDN17%
- Sitecore on Azure Front Door/CDN16%
- Adobe Experience Manager on Cloudflare14%
- Astro on Amazon CloudFront13%
- Astro13%
- Adobe Experience Manager12%
- Next.js on Akamai12%
- Drupal on Amazon CloudFront12%
- Next.js on Netlify12%
- Adobe Experience Manager on Akamai11%
- Astro on Cloudflare11%
- Nuxt on Amazon CloudFront11%
- Next.js on Fastly11%
- Adobe Experience Manager on Amazon CloudFront11%
- Gatsby10%
- Drupal on Akamai10%
- Next.js on Vercel9.4%
- Drupal on Cloudflare9.4%
- Angular on Cloudflare9.4%
- Next.js on Cloudflare9%
- Nuxt on Google edge8.6%
- Gatsby on Amazon CloudFront8.2%
- Next.js on Google edge8%
- Nuxt on Cloudflare7.5%
- HubSpot CMS7.5%
- Next.js7.4%
- Drupal7.1%
- Webflow6.9%
- Angular6.2%
- Magento / Adobe Commerce on Cloudflare6.2%
- Next.js on Amazon CloudFront5.8%
- Nuxt5.7%
- WordPress on Google edge5.7%
- WordPress on Amazon CloudFront5.3%
- Magento / Adobe Commerce4.4%
- Angular on Amazon CloudFront4.2%
- PrestaShop on Cloudflare3.6%
- PrestaShop3.3%
- WordPress on Cloudflare2.5%
- Squarespace2.2%
- Drupal on Fastly2.1%
- BigCommerce2%
- WordPress on Vercel2%
- WordPress1.9%
- WordPress on Imperva1.9%
- WordPress on Fastly1.8%
- Joomla1.2%
- Blogger<1%
- WordPress on Sucuri<1%
- Bitrix<1%
- Tilda<1%
- Shopify<1%
- GoDaddy Website Builder0%
- Wix0%
Per provider
- Akamai11%
- Azure Front Door/CDN9.5%
- Vercel8.3%
- Netlify7.8%
- Fastly7.8%
- Amazon CloudFront7.7%
- Bunny CDN7.2%
- Google edge5.9%
- Cloudflare5.2%
- Imperva3.8%
- Sucuri<1%
- Alibaba Cloud CDN<1%
Populaire sites waarop we dit hebben waargenomen
Bronnen en handleidingen
Handleiding: Een praktische website-healthcheck voor eigenarenControleer uw eigen site