Gereedheidscontrole · onderdeel Versterken · gewicht 4
CAA-records beperken wie certificaten mag uitgeven
Er is een CAA-record aanwezig voor de host of het bijbehorende registreerbare domein.
- Waargenomen op
- 11%
- Top 1K-sites
- 24%
- Top 1M-groep
- 8.3%
- Niet gemeten
- 839
van 185,217 gemeten sites
450 gemeten
94,931 gemeten
geblokkeerd, onderworpen aan een verificatievraag of niet van toepassing
Waarom dit belangrijk is
CAA-records vertellen certificaatautoriteiten welke van hen certificaten voor uw domein mogen uitgeven, wat de kans op een onjuist of frauduleus certificaat verkleint.
Hoe u dit oplost
Publiceer CAA-records met alle CA's die u daadwerkelijk gebruikt, inclusief de CA's die uw CDN voor beheerde certificaten gebruikt. Voeg een iodef-contact toe als u rapporten wilt ontvangen.
Hoe we controleren
Er is een CAA-record aanwezig voor de host of het bijbehorende registreerbare domein.
Waargenomen: CAA-record gepubliceerd.
Niet waargenomen: Geen CAA-record gevonden.
Beperking: Uitgelezen uit de publieke DNS op het moment van de controle; records kunnen sindsdien zijn gewijzigd.
Stappen per stack
- Cloudflare: Cloudflare documenteert welke CA's nodig zijn voor zijn beheerde certificaten; neem deze op in uw CAA-records.
Per populariteitsklasse
| Chrome UX Report-band | Waargenomen | Gemeten |
|---|---|---|
| Top 1K | 24% | 450 |
| Top 5K | 18% | 2,081 |
| Top 10K | 16% | 2,522 |
| Top 50K | 14% | 18,504 |
| Top 100K | 13% | 16,849 |
| Top 500K | 12% | 49,880 |
| Top 1M | 8.3% | 94,931 |
Categorieën waarin dit het vaakst voorkomt
Categorieën waarin dit het minst vaak voorkomt
Per stack
- WordPress on Vercel50%
- Next.js on Vercel49%
- Shopify28%
- Angular on Cloudflare22%
- Adobe Experience Manager on Cloudflare21%
- Astro18%
- Next.js18%
- Webflow17%
- Sitecore on Azure Front Door/CDN17%
- Gatsby on Amazon CloudFront17%
- Gatsby17%
- Sitecore16%
- Adobe Experience Manager16%
- Next.js on Netlify16%
- Astro on Amazon CloudFront16%
- Next.js on Google edge15%
- Adobe Experience Manager on Amazon CloudFront15%
- Drupal on Cloudflare15%
- Next.js on Akamai15%
- Next.js on Azure Front Door/CDN15%
- HubSpot CMS14%
- Astro on Cloudflare14%
- Next.js on Cloudflare13%
- Adobe Experience Manager on Akamai13%
- Magento / Adobe Commerce on Cloudflare12%
- Drupal12%
- WordPress on Cloudflare12%
- Next.js on Amazon CloudFront12%
- Angular12%
- Next.js on Fastly11%
- WordPress on Google edge11%
- Drupal on Amazon CloudFront11%
- WordPress on Fastly11%
- Drupal on Fastly11%
- Nuxt on Cloudflare11%
- Drupal on Akamai11%
- PrestaShop on Cloudflare10%
- WordPress on Amazon CloudFront10%
- Angular on Amazon CloudFront9.8%
- Nuxt on Amazon CloudFront9.7%
- Sitecore on Cloudflare9.3%
- Nuxt9.2%
- WordPress on Imperva8%
- WordPress7.1%
- BigCommerce6.8%
- Magento / Adobe Commerce6.8%
- PrestaShop6.7%
- Joomla6.4%
- Nuxt on Google edge5.1%
- Squarespace5.1%
- WordPress on Sucuri4.5%
- Tilda4%
- Blogger3.4%
- Bitrix2.9%
- Wix1.7%
- GoDaddy Website Builder<1%
Per provider
- Vercel DNS>99%
- DNS Made Easy17%
- Vercara UltraDNS17%
- Google Cloud DNS16%
- NS116%
- Akamai Edge DNS14%
- Azure DNS14%
- Gandi DNS14%
- GoDaddy DNS13%
- Cloudflare12%
- Amazon Route 5312%
- Linode/Akamai DNS12%
Populaire sites waarop we dit hebben waargenomen
Bronnen en handleidingen
Handleiding: HTTPS- en TLS-gids voor website-eigenarenControleer uw eigen site